II Forum Producentów Leków i Suplementów Diety - Twoja recepta na sukces

Drodzy Inspiratorzy!

Rynek Farmacji to jeden z najdynamiczniej rozwijających się rynków w Polsce. Jest to także rynek bardzo agresywny oraz nastawiony na szereg zmian i wyzwań jakie są stawiane przez legislatorów. Wymagania prawne i osobowe jakie stawia producentom leków, suplementów, dermokosmetyków, hurtowniom sprawiają, że potrzebujemy czegoś więcej niż tylko analizy i strategie. Potrzebujemy inspiracji, potrzebujemy personelu. Zachodzi również potrzeba śledzenia wszystkich zmian i innowacji jakie pojawiają się w obszarach farmaceutycznych aby nadążać za wszelkimi nowościami i ciekawostkami. Kolejnym kluczem do sukcesu jest efektywna współpraca z aptekami, ale czasami także z innymi kanałami sprzedaży i dystrybucji. Kolejna ważna rzecz to rosnące wymogi w obszarze personelu oraz jego skuteczny dobór.

Mając na uwadze wszystkie te czynniki w imieniu Naszego zespołu pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w jedynym tak rozbudowanym merytorycznie spotkaniu, które dedykujemy zarówno zarządom firm farmaceutycznym jak również  kierownikom i pracownikom poszczególnych działów. Mamy nadzieję, że podczas tych dwóch dni wymiana doświadczeń wyrośnie ponad podziały, zapomnimy w tym dniu, że nie jesteśmy konkurencją i z nowymi doświadczeniami  wysnujemy wnioski na przyszłość.

Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy zainteresowane dotarciem do dedykowanej grupy docelowej w ekskluzywnym miejscu i w gronie najwybitniejszych przedstawicieli branży.

Zespół IBF

Dla kogo Kongres?:

- Firmy Farmaceutyczne, Producenci Leków i Suplementów, Dermokosmetyków
- Działy: Marketingu RX i OTC, Multichannel, Trade Marketingu, Field Force, Logistic & Distribution, Przemysł Farmaceutyczny, Działy HR

Miejsce Konferencji:

ADN Centrum Konferencyjne
Budynek Atrium Tower
al. Jana Pawła II 25 Warszawa
 

Cena udziału:

999 zł netto

zamiast 3999 zł netto
cena do końca 2018 r

1999 zł netto

zamiast 3999 zł netto
cena do końca stycznia

2499 zł netto

zamiast 3999 zł netto
cena do końca lutego

2999 zł netto

zamiast 3999 zł netto
cena do końca marca

3999 zł netto

cena w kwietniu

ZAPRASZAMY!